[SRPANJ] Ambassador Travel vodi Vas na mini krstarenje DUBROVNIK-ŠIPAN ISLAND-NP MLJET-KORČULA-HVAR-BOL-MILNA-SPLIT- 5 dana/4 noćenja s doručkom, 3 ručka i 1 večera dobrodošlice...
- Ambassador Travel: mini krstarenje M/S INVICTUS
- DUBROVNIK-ŠIPAN ISLAND-NP MLJET-KORČULA-HVAR-BOL-MILNA-SPLIT
- 4 noćenja na bazi doručka
- 3 ručka
- 1 večera dobrodošlice
- Besplatno svježe voće svaki dan
- Voditelj putovanja
- Vodič za razgled grada Hvara
- NAPOMENE:
- Ponuda uključuje: Ambassador Travel - MS Invictus -15.-19.07. mini krstarenje DUBROVNIK – ŠIPAN ISLAND – NATIONAL PARK MLJET – KORČULA – HVAR – BOL – MILNA – SPLIT- 5 dana, 4 noćenja s doručkom, 3 ručka i 1 večera dobrodošlice, voditelj putovanja, vodič za razgled grada Hvara...
- Prije kupnje izaberite:
- Opcija 1)- kabina u potpalublju za samo 550 €
- Opcija 2) kabina na glavnoj palubi za samo 650€
- Cijena uključuje: voditelj putovanja • 7 članova posade • 4 dana i 3 noćenja u kabini željene kategorije • besplatno svježe voće dostupno svaki dan • večera dobrodošlice u 3 slijeda • buffet doručak svakodnevno • 3 ručka u 3 slijeda • vodič za razgled grada Hvara • besplatni neograničeni internet.
- Cijena ne uključuje nautičku pristojbu u iznosu 30 eura po osobi po boravku koja se plaća na licu mjesta; ulaznicu za Nacionalni park Mljet koja se plaća na licu mjesta.
- Dijete 3-11 godina u kabini s 1 odraslom osobom -30%; dijete 3- 11 sa 2 odrasle osobe 50 % , molimo nazvati crno jaje kako bi Vam kreirali opciju
- Kupon vrijedi za 1 osobu.
- Kupon vrijedi za termine: 15.-19.07.2025.
- Nije potrebna prethodna provjera raspoloživosti! ODMAH po kupnji i primitku kupona OBAVEZNA REZERVACIJA na cruises@ambassadortravel.hr!
- S obzirom da je ponuda ograničena kupljene kupone nije moguće stornirati.
- U slučaju eventualne reklamacije i nezadovoljstva potrebno se obratiti na licu mjesta pružatelju usluge. Naknadne reklamacije se neće uvažiti.
- U slučaju da trebate R1, isti tražite direktno od partnera prije izrade računa.
- Fakturu (račun) za navedeni proizvod ili uslugu koju kupujete, izdaje isključivo tvrtka-pružatelj usluga.
- Kupnja je moguća putem web stranice CJPremium Travel - CrnoJaje.hr ili u poslovnici u Zagrebu - Vlaška 63 (plaćanje karticom ili uplatnicom), u protivnom popust na uslugu/proizvod ne vrijedi!
- Popust se ostvaruje isključivo kupnjom kupona.
- U slučaju da kupon nije iskorišten u roku, jasno navedenom na samom kuponu/ponudi, ne ostvaruje se povrat sredstava!
- U slučaju nemogućnosti korištenja kupona zbog više sile isto će biti ostvareno odmah po normalizaciji! Odobravamo isključivo odgodu realizacije, te kupon u tom slučaju vrijedi do termina koji će biti definiran sa korisnikom i partnerom!
- Kupac je obvezan rezervirati termin dolaska kod partnera (ukoliko nije drugačije definirano) te je obvezan u slučaju eventualnog otkazivanja, pismeno o tome obavijestiti partnera i Crno Jaje zbog ostvarivanja eventualnog prava na povrat.
- Po Zakonu o zaštiti potrošača NN 19/22 članak 86. stavak 12, kupac nema pravo na jednostrani raskid ovog ugovora pružanja usluge smještaja ako je ugovoreno da usluga bude pružena određenog datuma ili u određenom razdoblju.
Kupon vrijedi za 1 osobu i za termine: 15.-19.07.2025. Prije kupnje izaberite vrstu smještaja: kabina u potpalublju ili kabina na glavnoj palubi.
Cijena uključuje: voditelj putovanja • 7 članova posade • 4 dana i 3 noćenja u kabini željene kategorije • besplatno svježe voće dostupno svaki dan • večera dobrodošlice u 3 slijeda • buffet doručak svakodnevno • 3 ručka u 3 slijeda • vodič za razgled grada Hvara • besplatni neograničeni internet.
Cijena ne uključuje nautičku pristojbu u iznosu 30 eura po osobi po boravku koja se plaća na licu mjesta; ulaznicu za Nacionalni park Mljet koja se plaća na licu mjesta.
PROGRAM PUTOVANJA
DAN 1 / 15. srpnja, UTORAK : DUBROVNIK – OTOK ŠIPAN (ili SLANO)
Brod će biti vezan u dubrovačkoj luci Gruž.
Ukrcaj je od 13:00-14:00 sati i u 14:00 polazak za Šipan (ili Slano). Stanka za kupanje sa brodske platforme. Po dolasku na Šipan (ili Slano) slobodno vrijeme te oko 18:00 večera dobrodošlice na brodu.
Noćenje na otoku Šipanu (ili u Slanom) (večera dobrodošlice)
DAN 2 / 16. srpnja, SRIJEDA : OTOK ŠIPAN (ili SLANO) – NACIONALNI PARK MLJET – KORČULA
Nakon doručka polazak za Nacionalni park Mljet (ulaznice nisu uključene). Po dolasku slobodno vrijeme za istraživanje Parka. Ručak na brodu te polazak za Korčulu gdje ćemo imati razgled Korčule s vodičem. Nakon razgleda slobodan ostatak večeri.
Noćenje na Korčuli (doručak, ručak)
DAN 3 / 17. srpnja, ČETVRTAK : KORČULA – HVAR
Nakon doručka krstarenje se nastavlja prema Hvaru, sa stankom za kupanje i ručkom na brodu. Po dolasku, razgled grada Hvara s vodičem koji će nas upoznati s načinom života na otoku, njegovom bogatom prošlošću i kulturom. Ostatak dana slobodan za vlastito istraživanje.
Noćenje na Hvaru (doručak, ručak)
DAN 4 / 18. srpnja, PETAK : HVAR – BOL – MILNA
Nakon doručka polazak za Bol, poznatog po plaži Zlatni Rat, gdje ćete imati slobodno vrijeme za uživanje na Bolu. Oko 12:00 krstarenje nastavljamo prema Milni, sa stankom za kupanje i ručkom na brodu. Po dolasku slobodno vrijeme za šetnju po Milni.
Noćenje u Milni (doručak, ručak)
DAN 5 / 19. srpnja, SUBOTA : MILNA – SPLIT
Nakon doručka polazak za Split i iskrcaj do 9:00 sati. (doručak)