[ADULTS ONLY] Uživajte u sunčanom svibnju u Zadru u Falkensteiner Adriana! 2 noćenja uz doručak ili polupansion za dvoje, besplatan upgrade i vrhunski SPA centar. Savršen butik odmor na obali Borika!
Ne možete kupovati dalje! Ponuda je završila. Sve ponude partnera
- [ADULTS ONLY] Falkensteiner Hotel Adriana 4*, Borik/Zadar
- 2 noćenja na bazi doručka ili polupansiona za 2 osobe
- Wellness: Besplatno korištenje Acquapura Spa centra u susjednom Falkensteiner Club Funimation Borik
- 20% popusta na unaprijed dogovorene SPA tretmane i masaže u Falkensteiner Club Funimation Borik
- EXTRA pogodnosti: boca vina u sobi, jedna masaža u trajanju od 30 minuta te besplatan najam električnih bicikala
- NAPOMENE:
- [ADULTS ONLY] – Proljetni odmor u Falkensteiner Hotelu Adriana 4, Borik/Zadar*
- EXTRA pogodnosti za kupce Crnog jaja: boca vina u sobi, jedna masaža u trajanju od 30 minuta te besplatan najam električnih bicikala
- Ponuda uključuje:
- Smještaj: 3 dana i 2 noćenja s doručkom ili polupansionom za 2 osobe.
- Wellness: Besplatno korištenje Acquapura Spa centra u susjednom Falkensteiner Club Funimation Borik.
- Cijene po terminima (za 2 osobe):
- 30.04. – 09.05.2026.
- 3 dana / 2 noćenja s doručkom: 298 €
- 3 dana / 2 noćenja s polupansionom: 399 €
- 14.05. – 17.05. & 20.05. – 01.06.2026.
- 3 dana / 2 noćenja s doručkom: 458 €
- 3 dana / 2 noćenja s polupansionom: 598 €
- Dodatne pogodnosti:
- Besplatan parking i Besplatan upgrade (ovisno o raspoloživosti).
- 20% popusta na unaprijed dogovorene SPA tretmane i masaže u Falkensteiner Club Funimation Borik (najava na 023 206 184).
- Važne napomene:
- Hotel je namijenjen isključivo odraslima (starijima od 16 godina).
- Boravišna pristojba: Nije uključena u cijenu i plaća se na licu mjesta.
- Kupon vrijedi za 2 osobe.
- Kupon vrijedi od 30.04. do 01.06.2026. Isključeni termini: 01.05., 02.05., 08.05. i 14.05.
- S obzirom da je broj kupona ograničen, isti se ne mogu stornirati.
- U slučaju eventualne reklamacije i nezadovoljstva potrebno se obratiti na licu mjesta pružatelju usluge. Naknadne reklamacije se neće uvažiti.
- Fakturu (račun) za navedeni proizvod ili uslugu koju kupujete, izdaje isključivo tvrtka-pružatelj usluga.
- U slučaju da trebate R1, isti tražite direktno od partnera prije izrade računa.
- Kupnja je moguća putem web stranice CJPremium Travel - CrnoJaje.hr ili u poslovnici u Zagrebu - Vlaška 63 (plaćanje karticama ili općom uplatnicom), u protivnom popust na uslugu/proizvod ne vrijedi!
- Popust se ostvaruje isključivo kupnjom kupona.
- U slučaju da kupon nije iskorišten u roku, jasno navedenom na samom kuponu/ponudi, ne ostvaruje se povrat sredstava!
- U slučaju nemogućnosti korištenja kupona zbog više sile isto će biti ostvareno odmah po normalizaciji! Odobravamo isključivo odgodu realizacije, te kupon u tom slučaju vrijedi do termina koji će biti definiran sa korisnikom i partnerom!
- Kupac je obvezan rezervirati termin dolaska kod partnera (ukoliko nije drugačije definirano) te je obvezan u slučaju eventualnog otkazivanja, pismeno o tome obavijestiti partnera i Crno Jaje zbog ostvarivanja eventualnog prava na povrat.
- Po Zakonu o zaštiti potrošača NN 19/22 članak 86. stavak 12, kupac nema pravo na jednostrani raskid ovog ugovora pružanja usluge smještaja ako je ugovoreno da usluga bude pružena određenog datuma ili u određenom razdoblju.
Adults Only koncept: Hotel je namijenjen isključivo osobama starijim od 16 godina. Kupon vrijedi za 2 osobe, od 30.04. do 01.06.2026. Isključeni termini: 01.05., 02.05., 08.05. i 14.05.
Pogledajte ovu ponudu
LJETNA bajka u Drveniku! 2 ili 3 noćenja s ALL INCLUSIVE LIGHT uslugom za cijelu obitelj - 2 odraslih i 2 djece u VRHUNSKOM Hotelu Quercus 4*. Vanjski BAZEN, ležaljke i top KOMFOR čekaju na vas!
SUPER CIJENA OD 525,00 €