Villa Didini dvori s pogledom na zelene ravnice Ravnih kotara! Uživajte u luksuznoj vili nadomak Pirovca i Šibenika uz 6 ili 7 noćenja za do 6 osoba uz bazen, roštilj, igralište..

Super cijena 1.435,00 €
Kupi

    Uvjeti ponude

    • Ponuda uključuje: 8 dana i 7 noćenja ili 7 dana i 6 noćenja u Villi Didini Dvori, sve za 6 osoba.
    • Dodatna pogodnost: korištenje grijanog bazena; korištenje roštilja; besplatan vlastiti privatni parking i besplatan WI-FI.
    • Turistička pristojba je uključena u cijenu. 
    • Posteljina i ručnici su uključeni u cijenu.
    • Obavezno provjeriti raspoloživost apartmana prije kupnje na mail brankica.dubravica@gmail.com ili na mobitel 098 9432 793, uz KOD kupona po primitku kupona.
    • Kuponi se ne mogu spajati.
    • Kupon vrijedi za 6 osoba.
    • Kupon za ponudu vrijedi od 21.06.26. do 04.07.26.; 25.07.26. do 01.08.26. i od 12.09.26. do 26.09.26.
    • Rezervacija ovisi o smještajnoj raspoloživosti apartmana.
    • Budući da je ponuda ograničena nakon isteka roka iskoristivosti kupon nije moguće koristiti.
    • U slučaju eventualne reklamacije i nezadovoljstva potrebno se obratiti na licu mjesta pružatelju usluge. Naknadne reklamacije se neće uvažiti.
    • Fakturu (račun) za navedeni proizvod ili uslugu koju kupujete, izdaje isključivo tvrtka-pružatelj usluga.
    • Popust se ostvaruje isključivo kupnjom kupona. 
    • Kupnja je moguća putem web stranice CrnoJaje.hr ili u poslovnici u Zagrebu - Vlaška 63 (plaćanje karticama ili općom uplatnicom), u protivnom popust na uslugu/proizvod ne vrijedi! 
    • U slučaju da kupon nije iskorišten u roku, jasno navedenom na samom kuponu/ponudi, ne ostvaruje se povrat sredstava. 
  • Kupac je obvezan rezervirati termin dolaska kod partnera (ukoliko nije drugačije definirano) te je obvezan u slučaju eventualnog otkazivanja, pismeno o tome obavijestiti partnera i Crno Jaje zbog ostvarivanja eventualnog prava na povrat.
  • Po Zakonu o zaštiti potrošača NN 19/22 članak 86. stavak 12, kupac nema pravo na jednostrani raskid ovog ugovora pružanja usluge smještaja ako je ugovoreno da usluga bude pružena određenog datuma ili u određenom razdoblju.
  • Allianz putno osiguranje
    Svakako preporučamo da ugovorite i putno osiguranje
  • U slučaju nemogućnosti korištenja kupona zbog više sile isto će biti ostvareno odmah po normalizaciji! Odobravamo isključivo odgodu realizacije, te kupon u tom slučaju vrijedi do termina koji će biti definiran sa korisnikom i partnerom!
share
MOŽETE KUPOVATI JOŠ
00DAN
:
18SAT
:
43MIN

Dodatna pogodnost: korištenje grijanog bazena; korištenje roštilja; besplatan vlastiti privatni parking i besplatan WI-FI. Kupon za ponudu vrijedi od 21.06.26. do 04.07.26.; 25.07.26. do 01.08.26. i od 12.09.26. do 26.09.26.

Villa Didini dvori je luksuzna vila smještena u mirnom ruralnom mjestu Stankovci, u Zadarskoj županiji, 24 km je udaljena od grada Šibenika i 12 km od prekrasnih plaža u Pirovcu, gdje se miris mora miješa s mirisom mediteranskih
biljaka.


Ova 2-sobna vila (87 m2) sastoji se od dvije etaže i može primiti do 6 osoba. Na katu se nalaze dvije prostrane spavaće sobe za 4 osobe, a u prizemlju se nalazi dodatni kauč na razvlačenje koji može primiti još 2 osobe. Kuća za odmor nalazi se na mirnoj i sunčanoj lokaciji sa velikom okućnicom kojom dominira grijani bazen, roštilj, drvena sjenica sa stolom i klupama te staro drvo "koštele" gdje se danju možete sakriti od sunca.


Izvan ograđene okućnice nalazi se privatni prostor od oko 3.000 m2 sa 2 parkirna mjesta, dječjim igralištem, košem za košarku i 2.500 m2 maslinika s pogledom na zelene ravnice Ravnih kotara.


Do najbliže plaže u Pirovcu (12 km) možete se odvesti automobilom za cca. 15 minuta. U blizini se nalaze mnoga poznata, obalna turistička mjesta poput Vodica (20 km) i Biograda (28 km). Ako se odlučite na jednodnevni izlet, možete posjetiti prekrasne gradove Šibenik (24 km) i Zadar (50 km) te uživati u povijesnim i kulturnim znamenitostima.

Ova lokacija je idealno polazište za posjet prirodnim ljepotama ovog kraja, kao što su Nacionalni park Slapovi Krke ili Kornati te Park prirode Vransko jezero. Također preporučamo posjet prekrasnim otocima šibenskog i zadarskog arhipelaga: Murter, Dugi Otok, Pašman, Ugljan, Zlarin, Prvić, Žirje i Krapanj.

U Ravnim kotarima također možete istražiti mnoga antička sela, povijesne rimske spomenike kao i očuvane srednjovjekovne gradove. Zatim se vratite u svoju prekrasnu kuću za odmor i opustite se u miru netaknute prirode.

A gdje je to?

Branka Dubravica, privatni iznajmljivač
Stankovci 66a, 23422 Stankovci
Telefon: -
Info mobitel: +385 98 9432 793
-
brankica.dubravica@gmail.com
Sve ponude partnera

keyboard_control_key