[06.06.-07.06.] Darojković Promet: Travnik i Jajce 2 dana s noćenjem i doručkom u hotelu u centru Jajca za 1 osobu! Doživite legendarne mlinčiće na Plivi, rodnu kuću Ive Andrića i najljepši vodopad!

4 prodanaMožete kupovati i dalje!
Super cijena 85,00 €
Kupi

    Uvjeti ponude

    • Darojković Promet – TRAVNIK I JAJCE: 06.06. – 07.06.2026.
    • Trajanje: 2 dana / 1 noćenje s doručkom
    • Cijena: 85 EUR po osobi
    • Cijena uključuje:
    • Prijevoz visokoturističkim autobusom
    • Noćenje s doručkom u hotelu 3*** u Jajcu
    • Troškove organizacije i realizacije aranžmana
    • Razgled prema programu
    • Pratitelja putovanja
    • PDV
    • Cijena ne uključuje:
    • Troškove osobne potrošnje
    • Ulaznice za objekte koji se posjećuju u vlastitom aranžmanu
    • Putno zdravstveno osiguranje (moguća uplata u bilo kojoj osiguravajućoj kući)
    • Obavezne nadoplate:
    • Boravišna pristojba: 5 € (plaća se pratitelju putovanja u autobusu)
    • Nadoplata za jednokrevetnu sobu je obavezna ukoliko putujete sami: 20 €/noći (plaća se prilikom rezervacije putovanja)
    • Stanice ukrcaja i vrijeme polaska:
    • Dugo Selo: Sajmišna ulica 15 – 05:00 h
    • Sesvete: Autobusna stanica nasuprot Inine benzinske – 05:15 h
    • Dubrava: Okretište kod kafića Voljeni Vukovar – 05:20 h
    • Križanje Vukovarske i Držićeve: Kod marketa Gavranović – 05:30 h
    • Inina zgrada: Autobusna stanica nasuprot Avenue Malla – 05:45 h
    • Važne napomene:
    • Polaznu stanicu javiti odmah prilikom rezervacije.
    • Promjena stanice moguća je isključivo uz obavijest agenciji najkasnije 48 sati prije putovanja.
    • Obavezna potvrda rezervacije odmah po primitku kupona ili minimalno 48 sati ranije (uz navođenje KOD-a i ID-a) putem:
    • Telefon: 01/2756 158, 099 2333 277 ili 091 9170 423
    • E-mail: putovanja@darojkovicpromet.hr
    • Kupon vrijedi za jednu osobu 
    • Kupon vrijedi za termin 06. – 07.06.2026.
    • Za putovanje je potrebna važeća osobna iskaznica ili putovnica.
    • Od travnja 2017. je uvedena nova regulacija prelaska granice koja podrazumijeva skeniranje dokumenata što u nekim slučajevima može rezultirati nepredviđenim čekanjem na graničnim prijelazima, na što agencija ne može utjecatiPutnici su dužni voditi računa o svojim osobnim ispravama, novcu i stvarima tijekom puta. Za eventualno otuđenje, gubljenje ili oštećenje istih, organizator ne snosi odgovornost. Minimalan broj putnika potreban za realizaciju putovanja je 40 (u slučaju manjeg broja putnika organizator zadržava pravo promjene cijene putovanja ili otkazivanja istog najkasnije 7 dana prije zakazanog termina)
    • Budući da je ponuda ograničena kupljene kupone nije moguće stornirati.
    • Rezervacija ovisi o raspoloživosti mjesta.
    • U slučaju eventualne reklamacije i nezadovoljstva potrebno se obratiti na licu mjesta pružatelju usluge. Naknadne reklamacije se neće uvažiti.
    • U slučaju da trebate R1, isti tražite direktno od partnera prije izrade računa.
    • Fakturu (račun) za navedeni proizvod ili uslugu koju kupujete, izdaje isključivo tvrtka-pružatelj usluga.
    • Popust se ostvaruje isključivo kupnjom kupona.
    • Kupnja je moguća putem web stranice CrnoJaje.hr ili u poslovnici u Zagrebu - Vlaška 63 (plaćanje karticama ili općom uplatnicom), u protivnom popust na uslugu/proizvod ne vrijedi!
    • U slučaju da kupon nije iskorišten u roku, jasno navedenom na samom kuponu/ponudi, ne ostvaruje se povrat sredstava.
  • Kupac je obvezan rezervirati termin dolaska kod partnera (ukoliko nije drugačije definirano) te je obvezan u slučaju eventualnog otkazivanja, pismeno o tome obavijestiti partnera i Crno Jaje zbog ostvarivanja eventualnog prava na povrat.
  • Po Zakonu o zaštiti potrošača NN 19/22 članak 86. stavak 12, kupac nema pravo na jednostrani raskid ovog ugovora pružanja usluge smještaja ako je ugovoreno da usluga bude pružena određenog datuma ili u određenom razdoblju.
  • Sve eventualne reklamacije i/ili povrati se rade u skladu s Pravilnikom o poslovanju turističke agencije, kao i Općim uvjetima putovanja, turističke agencije koja je organizator navedenog aranžmana ili paket aranžmana.
  • Allianz putno osiguranje
    Svakako preporučamo da ugovorite i putno osiguranje
  • U slučaju nemogućnosti korištenja kupona zbog više sile isto će biti ostvareno odmah po normalizaciji! Odobravamo isključivo odgodu realizacije, te kupon u tom slučaju vrijedi do termina koji će biti definiran sa korisnikom i partnerom!
share
MOŽETE KUPOVATI JOŠ
01DAN
:
17SAT
:
56MIN

Osjetite duh prohujalih vremena dok šećete srednjovjekovnim tvrđavama i uživate u mirisu svježe mljevene kave uz šum Plivskih jezera. Ovo nije samo putovanje, već prilika da usporite ritam, kušate najbolji travnički sir i stvorite uspomene u srcu netaknute prirode. Kupon vrijedi za jednu osobu i za termin 06. – 07.06.2026.

PROGRAM PUTOVANJA

1. DAN: DUGO SELO/ZAGREB – TRAVNIK – JAJCE

Polazak iz Dugog Sela u 05:00 h i unaprijed dogovorenih ukrcajnih mjesta u Zagrebu. Ugodna vožnja do Travnika uz povremene odmore tijekom puta, po potrebi grupe. Travnik je grad nobelovca, Ćirin grad, grad sira, ćevapa i pita. Po dolasku slijedi obilazak krškog izvora Plave vode, nacionalnog spomenika Bosne i Hercegovine, koji se nakon 350 m ulijeva u rijeku Lašvu.


Od Plave vode moguće je popeti se do travničke tvrđave, s koje se pruža prelijep pogled na grad, okolna sela, kuće i polja. Tvrđava je jedan od najljepših i najočuvanijih objekata srednjovjekovne Bosne u kojem postoji niz puteva, skrivenih mjesta, dijelova i manjih „kula“. Pruža pregršt informacija o kulturi, običajima i povijesti Travnika i njegove okoline. Iako stara 600 godina, i dan-danas odolijeva i vremenu i ljudima. Slijedi razgled Elči Ibrahim-pašine medrese, Šarene džamije (Džamija Sulejmanija) i rodne kuće Ive Andrića.
Slobodno vrijeme za vlastite programe. Polazak prema Jajcu. Noćenje u Jajcu.

2. DAN: JAJCE – ZAGREB/DUGO SELO

Doručak. Odjava iz hotela. Jajce je kraljevski grad, muzej na otvorenom, mjesto II. zasjedanja AVNOJ-a, grad kamena, svjetlosti i vode, izgrađen na obalama rijeka Plive i Vrbasa. Zaštitni znak grada je veličanstveni, oko 20-ak m visok vodopad na mjestu gdje se rijeka Pliva slijeva preko sedrenih barijera u rijeku Vrbas. Jedinstven je primjer u svijetu gdje se rijeka ulijeva u drugu rijeku usred grada. Slijedi slobodno vrijeme za vlastite programe: predlažemo šetnju gradom, posjet tvrđavi, Muzeju AVNOJ-a ili posjet najmisterioznijem objektu – katakombama. 


Slijedi razgled Velikog i Malog plivskog jezera te 400 godina starih mlinova izrađenih od hrasta koji se nalaze na sedrenoj barijeri između dva jezera. Slobodno vrijeme za ručak i kavu. Polazak za Zagreb u kasnim popodnevnim satima.

Obavezna potvrda rezervacije odmah po primitku kupona (ili minimalno 48 sati ranije) na brojeve 01/2756 158, 091 9170 423 ili putem e-maila: putovanja@darojkovicpromet.hr (uz navođenje KOD-a i ID-a).

Darojković Promet HR-AB-01-080530750
Sajmišna 15, Dugo Selo
Telefon: 01/2756 158
Info mobitel: 091 9170 423
www.darojkovicpromet.hr
putovanja@darojkovicpromet.hr
Sve ponude partnera

keyboard_control_key